ul. Białostocka 8A , 07-200 Wyszków

tel: 29 742 30 84 mail: m3jackiewicz@op.pl

Aktualności

Search Results

HILDING - WYBRANE MATERACE - 20%

Data opublikowania: 01.09.2021


Informujemy, o nowej promocji na MATERACE marki HILDING. W okresie trwania promocji wybrane MATERACE PIANKOWE tzn. Rock&Roll, Foxtrot, Salsa, Melody, Conga, Modern, Rumba, Boogie; SPRĘŻYNOWE tzn. Cha Cha, Tango, Pasadoble, Flamenco, Lambada, Macarena; kupisz z rabatem 20%! Oferta obowiązuje do 30 września 2021. O szczegóły pytaj w Salonie M3 Wyszków. Zapraszamy.

Czytaj dalej...
FOAM ROYAL - 10% NA MATERACE MEDYCZNE !

Data opublikowania: 07.07.2021


Promocja! - 10 % na Materace Medyczne marki Foam Royal, zarówno te na indywidualne zamówienie i te dostępne od ręki w Salonie M3 Wyszków. Promocja obowiązuje do odwołania. O szczegóły pytaj w Salonie M3 Wyszków. Zapraszamy. Jeśli są Państwo zainteresowani tematyką materacy medycznych. Poniżej kilka słów od Dr n.med. Pawła Gogola na temat powyższej tematyki. Zachęcamy do zapoznania się z treścią.

Czytaj dalej...
VERO - NAROŻNIK ORTENSIA W TKANINACH PROMOCYJNYCH

Data opublikowania: 03.06.2021


VERO - NAROŻNIK ORTENSIA W CENIE PROMOCYJNEJ Informujemy, o nowej promocji na NAROŻNIK ORTENSIA marki VERO APPARTAMENTI. W okresie trwania promocji narożnik producenta marki VERO APPARTAMENTI będzie można kupić już od 3999 ZŁ*! Oferta obowiązuje do odwołania. O szczegóły pytaj w Salonie M3 Wyszków. Zapraszamy. * Cena narożnika w układzie BS/2RCo/1.5SW L/P w tkaninie Monolith 77 i Monolith 85.

Czytaj dalej...
VERO - ŁÓŻKO FIORE W CENIE PROMOCYJNEJ

Data opublikowania: 03.06.2021


VERO - ŁÓŻKO FIORE W CENIE PROMOCYJNEJ Informujemy, o nowej promocji na łóżka FIORE marki VERO APPARTAMENTI. W okresie trwania promocji łóżko producenta marki VERO APPARTAMENTI będzie można kupić już od 1899 ZŁ*! Oferta obowiązuje do odwołania. O szczegóły pytaj w Salonie M3 Wyszków. Zapraszamy.

Czytaj dalej...

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 | Projekt i wykonanie: art-MEDIA | Polityka prywatności

Skontaktuj się z nami!

imię i nazwisko (wymagane)

telelefon (opcjonalnie)

e-mail (wymagane)

treść wiadomości(wymagane)

captcha
Przepisz kod z obrazka

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje